Pompy ciepła Kraków

Pompa ciepła Kraków – małopolska – cała Polska. Oferujemy szeroki zakres usług

PALMER  sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę klienta nie tylko z zakresu pomp ciepła Kraków, ale jeśli chodzi o nie, z naszej strony można liczyć na najlepsze na rynku rozwiązania, oraz:

  • wsparcie techniczne w oparciu o indywidualne potrzeby, dobór urządzeń dla domów i firm,
  • instalację pomp ciepła renomowanych producentów: Mitsubishi Electric Zubadan, Daikin Altherma, Panasonic Aquarea, Mitsubishi heavy Industries Ltd,
  • niestandardowe rozwiązania – systemy biwalentne, np. pompa ciepła Kraków współpracująca z dodatkowym źródłem ciepła.
  • pompy ciepła dotacje i dofinansowanie Kraków – Małopolska

Oszczędność rzędu 50% nie potrzebuje dodatkowej reklamy! A takie zwiększenie oszczędności zapewnia nasz sprzęt. Jeśli szukasz sposobu na długofalowe zaoszczędzenie pieniędzy przy wykorzystaniu najnowszych systemów grzewczych, nie ma na co czekać.

 

Już dzisiaj zgłoś się na natychmiastową konsultację z naszym ekspertem instalacji systemu grzewczego. Doradzi, jaka pompa ciepła Kraków będzie najlepszym rozwiązaniem w każdym indywidualnym przypadku.

 

Nasz ekspert będzie cierpliwie odpowiadać na wszelkie pytania i omówi każdy etap procesu, który pomoże określić Wasze potrzeby grzewcze.

 

„PALMER Klimatyzacja Wentylacja Pompy Ciepła Kraków” zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo, a to dzięki zatrudnianiu kompetentnych, doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i szczerym pragnieniem, aby wykonać najlepszą pracę. I to możliwie szybko, solidnie i niedrogo!

 

Czujemy się zobowiązani, aby zapewnić wysokiej jakości instalację pomp ciepła Kraków dla domów, mieszkań albo firmy, która będzie pracować przez wiele lat. Sprawimy, że Twoje otoczenie będzie zawsze ciepłe.

Pompa ciepła Kraków

Szukając komfortowego rozwiązania w zakresie eksploatacji ogrzewania coraz częściej podejmuje się decyzję o zamontowaniu ekologicznego i energooszczędnego systemu grzewczego. Liczymy na to, że zapewni niskie opłaty za ogrzewanie i będzie pracować przez długie lata. Dlatego wybieramy pompy ciepła. Obecny rynek zapewnia urządzenia ekonomiczne, niezawodne i przyjazne środowisku.

Podczas instalacji warto skorzystać z wykwalifikowanego i sprawdzonego zespołu, który nie tylko pomoże w doborze odpowiedniego sprzętu, ale również wykona wszelkie prace montażowe. Nasza firma Palmer z Krakowa cieszy się niezawodnością i zadowoleniem klientów już od 20 lat. Zajmujemy się doborem urządzeń, realizacją dostaw oraz wykonaniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie wentylacji, klimatyzacji i systemów grzewczych niskotemperaturowych. Firma działa kompleksowo i dodatkowo oferuje serwis 24/7.

Czym są pompy ciepła i jak działają?

Jest to sprzęt wymuszający przepływ powietrza z ośrodka o niższej temperaturze do górnego źródła o tej wyższej. Nie wytwarza on gorąca, lecz przepompowuje je pomiędzy punktami, wykorzystując energię cieplną i mechaniczną. Urządzenie takie przenosi zatem ciepło z powietrza, gruntu lub z wody do naszej domowej instalacji centralnego ogrzewania lub wody.

Energia cieplna może występować w przyrodzie do temperatury zera bezwzględnego. Wentylator tłoczy otaczające powietrze na lamelki parownika, gdzie czynnik chłodniczy ulega odparowaniu i pobiera jednocześnie ciepło z otoczenia. Para zostaje sprężona i wzrasta jej temperatura i ciśnienie. Tak podgrzana, trafia do skraplacza i oddaje ciepło do instalacji. Schłodzony czynnik następnie dociera do zaworu rozprężnego i w wyniku spadku ciśnienia oziębia się i znowu wędruje do parownika. Wtedy cykl się powtarza i wszystko zaczyna się od nowa.

Ogrzewanie domu za pomocą pompy – korzyści

To urządzenie niewątpliwie o niskich kosztach eksploatacji: zużywa 1 kWh energii elektrycznej, a dostarcza 4 kWh ciepła. Zaletą jest również prosta obsługa, a właściwie jej brak. To sprzęt bezobsługowy, które nie wymaga opału ani rozpalania. Ekologiczny charakter pompy to obecnie duży plus. Nie powstają żadne spaliny, które szkodziłyby środowisku. Nie ma również potrzeby budowania dodatkowego zbiornika na paliwo, jak w przypadku oleju czy gazu. Ponadto, taki system można zamontować w niemal każdym obiekcie, nawet w blokach mieszkalnych. Jest to obecnie najbezpieczniejszy sposób uzyskania ciepła w budynku. Nie ma ryzyka wybuchu i zaczadzenia.

Nasza oferta

Firma Palmer zapewnia nie tylko odpowiedni sprzęt w zakresie pomp, ale oferuje również wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze urządzeń dla firm i domów. Proponujemy wybór najlepszych produktów na rynku: Mitsubishi Electric Zubadan, Daikin Altherma, Panasonic Aquarea, Mitshubisi Heavy Industries Ltd. Ponadto dysponujemy niestandardowymi rozwiązaniami w postaci systemów biwalentnych. Sprawdzi się on zarówno w zabudowie nowoczesnej, jak i w starej, dawnego typu. W każdym przypadku istnieje odpowiednie urządzenie. Pompa niskotemperaturowa czy wysokotemperaturowa zamontowana profesjonalnie i kompleksowo sprawdzi się wszędzie. Zawsze można również liczyć też na wsparcie serwisu, który dostępny jest 24 godziny na dobę. 

Dotacje do ogrzewania odnawialnych źródeł energii

Decydując się na pompę ciepła warto pamiętać o dofinansowaniu. Można uzyskać pożyczkę z częściową spłatą kapitału, pożyczkę z możliwością umorzenia lub kredyt z subwencją do 100% kosztów kwalifikacyjnych zakupu i montażu małych lub mikroinstalacji oze. Po więcej informacji warto odwiedzić stronę.

 
 
 

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.