Pompy ciepła

Ogrzewanie pompą ciepła

Pompy ciepła są obecnie najbardziej ekonomicznymi źródłami ciepła.
Znajdują zastosowanie zarówno w budynkach nowych (pompy ciepła niskotemperaturowe), jak i w starszych, w których chcemy wymienić stary kocioł na energooszczędny system (pompy ciepła wysokotemperaturowe).

„PALMER Klimatyzacja Wentylacja Pompy ciepła” zapewnia najwyższy poziom jakości we wszystkich naszych instalacjach systemów grzewczych, a wszystkie prace wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych doświadczonych specjalistów.

Nasze usługi obejmują:

  • Wsparcie techniczne w oparciu o indywidualne potrzeby, dobór urządzeń dla domów i firm
  • Instalacja pomp ciepła renomowanych producentów Daikin, Panasonic, Mitsubishi heavy Industries Ltd
  • Niestandardowe rozwiązania – systemy biwalentne np. pompa ciepła współpracująca z dodatkowym źródłem ciepła

Dzięki instalacji pomp ciepła można zaoszczędzić do 50% na kosztach ogrzewania zimą.
Już dzisiaj zgłoś się na natychmiastową konsultację z jednym z naszych ekspertów instalacji systemu grzewczego.
Będziemy cierpliwie odpowiadać na wszelkie Państwa pytania i omówimy każdy etap procesu, który pomoże określić Twoje potrzeby grzewcze.

„PALMER Klimatyzacja Wentylacja Pompy Ciepła” zapewnia Państwu spokój, który pochodzi z zatrudniania kompetentnych, doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i szczerym pragnieniem, aby wykonać najlepszą pracę możliwie: szybko, solidnie i niedrogo.

Czujemy się zobowiązani do starań, aby zapewnić wysokiej jakości instalację pompy ciepła dla domów, mieszkań, czy firm, która będzie pracować przez wiele, wiele lat. Sprawimy, że Twoje miejsce pracy, biuro, dom będzie zawsze ciepłe.

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.