Menu Zamknij

POMPY CIEPŁA

POMPY CIEPŁA KRAKÓW

Pompa ciepła Kraków – małopolska – cała Polska. Oferujemy szeroki zakres usług

PALMER  sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę klienta nie tylko z zakresu pompy ciepła Kraków, ale jeśli chodzi o ekologiczne systemy grzewcze, z naszej strony można liczyć na najlepsze na rynku rozwiązania technologiczne oraz dodatkowo dla naszych klientów:

  • wsparcie techniczne w oparciu o indywidualne potrzeby, dobór urządzeń typu pompa ciepła dla domów i firm,
  • sprzedaż nowoczesnych systemów grzewczych
  • instalację i montaż pomp ciepła renomowanych producentów: Mitsubishi Electric Zubadan, Daikin Altherma, Panasonic Aquarea, Mitsubishi Heavy Industries Ltd,
  • niestandardowe rozwiązania – systemy biwalentne, np. urządzenie współpracujące z dodatkowym źródłem ciepła jak klimatyzator czy inne urządzenie grzewcze.
  • pompy ciepła dotacje i dofinansowanie Kraków – Małopolska
Palmer Klimatyzacja Kraków, wentylacja, pompy ciepła kraków

OGRZEWANIE • CHŁODZENIE • CWU

Pompa ciepła to oszczędność rzędu 50% - Dlaczego warto zamontować pompę ciepła?

A takie zwiększenie oszczędności zapewniają oferowane przez nas energooszczędne pompy ciepła. Jeśli szukasz sposobu na długofalowe zaoszczędzenie pieniędzy przy wykorzystaniu najnowszych systemów grzewczych, nie ma na co czekać.

Już dzisiaj zgłoś się na natychmiastową konsultację z naszym ekspertem instalacji systemu grzewczego. Fachowiec doradzi, jaka pompa ciepła będzie najlepszym rozwiązaniem w każdym indywidualnym przypadku.

Nasz ekspert będzie cierpliwie odpowiadać na wszelkie pytania i omówi każdy etap procesu, który pomoże określić Twoje potrzeby grzewcze pod kątem budynku.

Firma PALMER Klimatyzacja Wentylacja Pompy Ciepła Kraków zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo, a to dzięki zatrudnianiu kompetentnych, doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i szczerym pragnieniem, aby wykonać najlepszą pracę. I to możliwie szybko, solidnie i niedrogo!

Czujemy się zobowiązani, aby zapewnić wysokiej jakości instalację pomp ciepła dla domów, mieszkań albo firmy, która będzie pracować przez wiele długich lat. Działamy w obrębie miasta Kraków i okolic. Posiadamy wiele udokumentowanych realizacji tego nowoczesnego źródła ogrzewania w domach jednorodzinnych w naszym obszarze działania w całej Małopolsce. Sprawimy, że Twoje bezpośrednie otoczenie będzie zawsze ciepłe energią, która jest ekologiczna.

NOWOCZESNE OGRZEWANIE

Pompa ciepła Kraków

Szukając komfortowego rozwiązania w zakresie eksploatacji ogrzewania coraz częściej podejmuje się decyzję o zamontowaniu ekologicznego i energooszczędnego systemu grzewczego jakim jest pompa ciepła. Liczymy na to, że zapewni niskie opłaty za ogrzewanie i będzie pracować przez długie lata. Dlatego wybieramy je jako doskonała inwestycja w obszarze ogrzewania budynku. Obecny rynek zapewnia urządzenia ekonomiczne, niezawodne i przyjazne środowisku.

Podczas instalacji pompy ciepła warto skorzystać z wykwalifikowanego i sprawdzonego zespołu, który nie tylko pomoże w doborze odpowiedniego sprzętu, ale również wykona wszelkie prace montażowe. Nasza firma Palmer z Krakowa cieszy się niezawodnością i zadowoleniem klientów już od 20 lat. Zajmujemy się doborem urządzeń, realizacją dostaw oraz wykonaniem nowoczesnych rozwiązań w zakresie wentylacji, klimatyzacji i systemów grzewczych niskotemperaturowych. Firma działa kompleksowo i dodatkowo oferuje serwis 24/7 w obrębie Krakowa.

pompa ciepła Kraków

POMPA CIEPŁA 

80% ciepła z powietrza + 20% energii elektrycznej = 100% ciepła do ogrzewania budynku

WYSOKIE PARAMETRY PRACY

Czym są pompy ciepła i jak działają?

Pompa ciepła jest to sprzęt wymuszający przepływ powietrza z ośrodka o niższej temperaturze do górnego źródła o tej wyższej. Jak działa pompa ciepła? Nie wytwarza on gorąca, lecz przepompowuje je pomiędzy punktami, wykorzystując energię cieplną i mechaniczną. Urządzenie takie przenosi zatem ciepło z powietrza, gruntu lub z wody do naszej domowej instalacji centralnego ogrzewania lub wody.

Energia cieplna może występować w przyrodzie do temperatury zera bezwzględnego. Wentylator tłoczy otaczające powietrze na lamelki parownika, gdzie czynnik chłodniczy ulega odparowaniu i pobiera jednocześnie ciepło z otoczenia. Para zostaje sprężona i wzrasta jej temperatura i ciśnienie. Tak podgrzana, trafia do skraplacza i oddaje ciepło do instalacji. Schłodzony czynnik następnie dociera do zaworu rozprężnego i w wyniku spadku ciśnienia oziębia się i znowu wędruje do parownika. Wtedy cykl się powtarza i wszystko zaczyna się od nowa.

pompa ciepła Kraków typu split
daikin pompa ciepła kraków niskotemepraturowa

ŁATWE STEROWANIE

Ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła – korzyści, zalety

To urządzenie niewątpliwie o niskich kosztach eksploatacji ponieważ pompa ciepła zużywa 1 kWh energii elektrycznej, a dostarcza 4 kWh ciepła. Zaletą jest również prosta obsługa, a właściwie jej brak. To sprzęt bezobsługowy, które nie wymaga opału ani rozpalania. Ekologiczny charakter pompy to obecnie duży plus. Nie powstają żadne spaliny, które szkodziłyby środowisku. Nie ma również potrzeby budowania dodatkowego zbiornika na paliwo, jak w przypadku oleju czy gazu. Ponadto, taki system można zamontować w niemal każdym obiekcie, nawet w blokach mieszkalnych. Pompa ciepła to obecnie najbezpieczniejszy sposób uzyskania ciepła w budynku. Nie ma ryzyka wybuchu i zaczadzenia.

POMAGAMY W WYBORZE

Nasza oferta pomp ciepła

Firma Palmer zapewnia nie tylko odpowiedni sprzęt w zakresie pomp ciepła, ale oferuje również wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze urządzeń dla firm i domów w rejonie Kraków i okolice. Proponujemy wybór najlepszych produktów na rynku: Mitsubishi Electric Zubadan, Daikin Altherma, Panasonic Aquarea, Mitshubisi Heavy Industries Ltd. Ponadto dysponujemy niestandardowymi rozwiązaniami w postaci systemów biwalentnych. Sprawdzi się on zarówno w zabudowie nowoczesnej, jak i w starej, dawnego typu. W każdym przypadku istnieje odpowiednie urządzenie. Pompa ciepła niskotemperaturowa czy wysokotemperaturowa zamontowana profesjonalnie i kompleksowo sprawdzi się wszędzie. Zawsze można również liczyć też na wsparcie serwisu, który dostępny jest 24 godziny na dobę.

daikin pompa ciepła kraków

CZYSTE POWIETRZE

Dotacje do ogrzewania odnawialnych źródeł energii

Decydując się na pompę ciepła warto pamiętać o dofinansowaniu. Można uzyskać pożyczkę z częściową spłatą kapitału, pożyczkę z możliwością umorzenia lub kredyt z subwencją do 100% kosztów kwalifikacyjnych zakupu i montażu małych lub mikroinstalacji oze. Po więcej informacji warto odwiedzić stronę. Niezwykle funkcjonalną, nowoczesną i energooszczędną formę ogrzewania możesz kupić z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze. Dowiedz się więcej na:
www.czystepowietrze.gov.pl.

pompy ciepła kraków

Przykładowe systemy grzewcze

mitshubishi heavy logo
pompa ciepła kraków hydrolution
Daikin logo japoński producent klimatyzacji i pomp ciepła
daikin pompa ciepła do domu
pompa ciepła Daikin Altherma GEO - EGSQH-A9W

Korzyści pompy ciepła w domu

OGRZEWANIE

CIEPŁA WODA UŻYTKOWA (CWU)

CHŁODZENIE

Pompy ciepła - nasze przykładowe realizacje Kraków

ZOBACZ SYSTEMY GRZEWCZE Z NASZEJ OFERTY

palmer_logo

Masz pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

Nowoczesne systemy ogrzewania dla Twojej inwestycji