Menu Zamknij

Montaż klimatyzacji Kraków

Klimatyzacja w domu Kraków
Profesjonalne usługi montażowo-serwisowe
dla Twojej klimatyzacji

Z upływem czasu i poprzez eksploatację, system chłodzenia oraz ogrzewania powietrza staje się mniej wydajny. W najgorszym wypadku nadchodzi moment, w którym przestaje działać w ogóle. Wtedy nie ma innego wyjścia – trzeba zadbać o profesjonalny serwis klimatyzacji Kraków.

Nie narażaj się na dodatkowe koszty i serwisuj sprzęt regularnie. Dzięki temu twój system klimatyzacji będzie pracował ekonomicznie!

Przy wyborze klimatyzacji do domu lub mieszkania warto zwrócić uwagę na kilka czynników:

 • wydajność – warto wybrać klimatyzator o odpowiedniej mocy w stosunku do wielkości pomieszczenia, w którym będzie on zainstalowany. Zbyt słaba klimatyzacja będzie działać non-stop, co zwiększy koszty energii elektrycznej, a zbyt mocna może powodować nieprzyjemne efekty, takie jak przesuszenie powietrza.
 • energooszczędność – warto wybrać klimatyzator o jak najwyższej klasie energetycznej, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
 • cicha praca – warto wybrać klimatyzator, który nie będzie generował zbyt dużo hałasu. Szczególnie ważne jest to w sypialniach i pokojach wypoczynkowych.
 • rodzaj klimatyzatora – warto wybrać odpowiedni rodzaj klimatyzatora w zależności od potrzeb i preferencji. Można wybierać spośród klimatyzatorów okiennych, przenośnych, ścienno-sufitowych czy split.
 • koszt – warto wybrać klimatyzator, który będzie w naszym budżecie. Nie warto jednak oszczędzać na jakości i wydajności, ponieważ taka inwestycja powinna służyć nam przez wiele lat.

MONTAŻ KLIMATYZACJI KRAKÓW

Jak wygląda profesjonalna usługa montażowa klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji Kraków nie jest przeznaczony wyłącznie dla firm. Instalacja klimatyzacji może być wykonana także w prywatnych domach i mieszkaniach.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, dzisiejsze urządzenia wentylacyjne są energooszczędne. Montaż klimatyzacji o niskim poborze mocy to jedna z wielu korzyści dla właściciela klimatyzowanego obiektu, a oprócz tego zysk dla środowiska.

Przekonajcie się Państwo sami: montaż instalacji Kraków – cała Polska.

Ponadto nowoczesne urządzenia emitują coraz mniej dwutlenku węgla, co pozwala chronić ekosystem. Instalowane przez nas klimatyzatory są precyzyjnie sterowane i zarządzane.

Sterowniki przewodowe, bezprzewodowe i centralne, zamontowane w urządzeniach, umożliwiają wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Palmer Klimatyzacja Kraków, wentylacja, pompy ciepła Nasze realizacje 102

KLIMATYZACJA Z MONTAŻEM

Dlaczego warto zdecydować się na właśnie nasze usługi?

Oferowany przez nas montaż klimatyzacji Kraków –  a także cała Polska to nie tylko profesjonalna jakość wykonania i dostosowanie inwestycji do potrzeb klienta, ale również oszczędność i bezpieczeństwo – zarówno prywatne, jak i środowiskowe.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać współpracę z najlepszymi producentami, a dzięki temu oferować instalację najwyższej jakości urządzeń klimatyzacji i wentylacji dostępnych na rynku. Ponadto, dzięki zdobytemu przez te lata doświadczeniu, możemy doradzić klientowi najlepsze rozwiązania w przypadku jego firmy lub prywatnego domu lub mieszkania. W ten sposób gwarantujemy, że montaż klimatyzacji nie będzie pochłaniał niepotrzebnych kosztów i zapewni użytkownikom pracę na najwyższym poziomie.

Instalacja przebiega sprawnie dzięki zatrudnianym przez nas specjalistom, znającym się na swojej pracy. Montaż klimatyzacji Kraków – cała Polska wykonywany przez naszą firmę to codzienna pewność obsługi najwyższej klasy.

Poniżej reszta korzyści wynikających z postawienia na nasze urządzenia.

PROFESJONALNY MONTAŻ KLIMATYZACJI

Zalety montażu klimatyzacji w domu Kraków:

 • dzięki funkcji oczyszczania powietrza klimatyzacja wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i dobre samopoczucie,
 • poprawia jakość powietrza i usuwa nieprzyjemne zapachy oraz parę wodną,
 • komfort termiczny w upalne dni – systemy zapewniają odpowiednią temperaturę w zależności od pory roku,
 • klimatyzatory filtrują powietrze eliminując z powietrza alergeny (roztocza, grzyby, zarodniki pleśni oraz inne drobnoustroje), zanieczyszczenia oraz pyłki co bardzo służy osobom z różnego rodzaju alergiami czy schorzeniami górnych dróg oddechowych
 • nasze produkty zapewniają optymalne rozłożenie powietrza w pomieszczeniach,
 • dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii klimatyzatory w mieszkaniach czy domach są energooszczędne, ich cicha praca nie przeszkadza w użytkowaniu pomieszczeń, a niskie koszty eksploatacji zapewniają wiele oszczędności,
 • poprawa poziomu snu – odpowiednia temperatura w sypialni może poprawić jakość snu i przyczynić się do lepszego wypoczynku,
 • ochrona przed wilgocią – klimatyzacja w domu lub mieszkaniu pozwala na kontrolowanie poziomu wilgoci w pomieszczeniu, co może być szczególnie ważne w pomieszczeniach z łazienką,
 • zwiększenie wartości nieruchomości – posiadanie klimatyzacji w domu może zwiększyć wartość nieruchomości, ponieważ dla wielu osób jest to istotne udogodnienie.
klimtayzacja zalety do domu kraków

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Umów się na wizytę z nami i poznaj najlepsze rozwiązania dla Twojego domu i mieszkania. Dostosujemy montaż do Twojego wnętrza.

HVAC KRAKÓW

Co dokładnie obejmują usługi HVAC

 • instalacja, konserwacja i naprawa klimatyzacji – klimatyzatory typu split, klimatyzatory multi split, systemy o zmiennym przepływie czynnika – systemy VRV, VRF,
 • montaż wentylacji z odzyskiem ciepła – rekuperatory, centrale wentylacyjne, wentylatory, nowoczesne systemy dystrybucji powietrza,
 • czyszczenie i dezynfekcja wentylacji przy pomocy specjalistycznych maszyn,
 • instalacja pomp ciepła powietrze-woda, pomp ciepła gruntowych, pomp ciepła hybrydowych,
 • wymiana starych kotłów grzewczych na pompy ciepła,
 • pomoc w finansowaniu inwestycji.
Palmer Klimatyzacja Kraków, wentylacja, pompy ciepła Nasze realizacje 74

KONKURENCYJNA CENA

Niedrogi montaż klimatyzacji Kraków

Nie ustajemy w dążeniu do zapewnienia najwyższego poziomu jakości, niezależnie od wybranej przez Państwa usług HVAC. Każda wykonywana jest przez doświadczonych i godnych zaufania specjalistów. A ze swojej strony:

 • pomożemy Ci podjąć decyzję o wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie,
 • zapewniamy bezpłatne konsultacje,
 • na każdym etapie będziemy uważnie nadzorować Twoją inwestycję: od projektu do wykonania, aby zapewnić doskonałe rezultaty.

Wybierz montaż klimatyzacji Kraków i zaoszczędź na kosztach energii!

Systemy ogrzewania i klimatyzacji, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są w najwyższych klasach energetycznych (najwyższe współczynniki SEER, SCOP).

Dowiedz się więcej na temat naszych usług lub naszych specjalnych systemów energooszczędnych!

klimatyzator w salonie

MONTAŻ KLIMATYZACJI KRAKÓW - nasze przykładowe realizacje

palmer_logo

Masz pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

ZADZWOŃ DO NAS DZISIAJ !

✆ 12 654 65 45

✆ 530 004 944