Montaż klimatyzacji Kraków

Profesjonalne usługi montażowo-serwisowe dla Twojej klimatyzacji

Z upływem czasu i poprzez eksploatację, system chłodzenia oraz ogrzewania powietrza staje się mniej wydajny. W najgorszym wypadku nadchodzi moment, w którym przestaje działać w ogóle. Wtedy nie ma innego wyjścia – trzeba zadbać o profesjonalny serwis klimatyzacji Kraków.

Nie narażaj się na dodatkowe koszty i serwisuj sprzęt regularnie. Dzięki temu twój system klimatyzacji będzie pracował ekonomicznie!

 

Jak wygląda profesjonalną usługa montażowa klimatyzacji?

 

Montaż klimatyzacji Kraków nie jest przeznaczony wyłącznie dla firm. Instalacja może być wykonana także w prywatnych domach i mieszkaniach.

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, dzisiejsze urządzenia wentylacyjne są energooszczędne. Montaż klimatyzacji o niskim poborze mocy to jedna z wielu korzyści dla właściciela klimatyzowanego obiektu, a oprócz tego zysk dla środowiska.

 

Przekonajcie się Państwo sami: montaż instalacji Kraków – cała Polska.

 

Ponadto nowoczesne urządzenia emitują coraz mniej dwutlenku węgla, co pozwala chronić ekosystem. Instalowane przez nas klimatyzatory są precyzyjnie sterowane i zarządzane.

 

Sterowniki przewodowe, bezprzewodowe i centralne, zamontowane w urządzeniach, umożliwiają wykorzystanie nowoczesnych technologii.

 

 

Dlaczego warto zdecydować się na właśnie nasze usługi?

Oferowany przez nas montaż klimatyzacji Kraków –  a także cała Polska to nie tylko profesjonalna jakość wykonania i dostosowanie inwestycji do potrzeb klienta, ale również oszczędność i bezpieczeństwo – zarówno prywatne, jak i środowiskowe.


Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać współpracę z najlepszymi producentami, a dzięki temu oferować instalację najwyższej jakości urządzeń klimatyzacji i wentylacji dostępnych na rynku. Ponadto, dzięki zdobytemu przez te lata doświadczeniu, możemy doradzić klientowi najlepsze rozwiązania w przypadku jego firmy lub prywatnego domu lub mieszkania. W ten sposób gwarantujemy, że montaż klimatyzacji nie będzie pochłaniał niepotrzebnych kosztów i zapewni użytkownikom pracę na najwyższym poziomie.


Instalacja przebiega sprawnie dzięki zatrudnianym przez nas specjalistom, znającym się na swojej pracy. Montaż klimatyzacji Kraków – cała Polska wykonywany przez naszą firmę to codzienna pewność obsługi najwyższej klasy.

Poniżej reszta korzyści wynikających z postawienia na nasze urządzenia.


Zalety montażu klimatyzacji Kraków:


  • dzięki funkcji oczyszczania powietrza klimatyzacja wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i dobre samopoczucie,
  • usuwa nieprzyjemne zapachy i parę wodną,
  • systemy zapewniają odpowiednią temperaturę w zależności od pory roku,
  • klimatyzatory eliminują z powietrza alergeny (roztocza, grzyby, zarodniki pleśni oraz inne drobnoustroje), co bardzo służy osobom z różnego rodzaju alergiami,
  • nasze produkty zapewniają optymalne rozłożenie powietrza w pomieszczeniach,
  • dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii klimatyzatory są energooszczędne, ich cicha praca nie przeszkadza w użytkowaniu pomieszczeń, a niskie koszty eksploatacji zapewniają wiele oszczędności.

Co dokładnie obejmują usługi HVAC:


 • instalacja, konserwacja i naprawa klimatyzacji – klimatyzatory typu split, klimatyzatory multi split, systemy o zmiennym przepływie czynnika – systemy VRV, VRF,
 • montaż wentylacji z odzyskiem ciepła – rekuperatory, centrale wentylacyjne, wentylatory, nowoczesne systemy dystrybucji powietrza,
 • czyszczenie i dezynfekcja wentylacji przy pomocy specjalistycznych maszyn,
 • instalacja pomp ciepła powietrze-woda, pomp ciepła gruntowych, pomp ciepła hybrydowych,
 • wymiana starych kotłów grzewczych na pompy ciepła,
 • pomoc w finansowaniu inwestycji.

Niedrogi montaż klimatyzacji Kraków


Nie ustajemy w dążeniu do zapewnienia najwyższego poziomu jakości, niezależnie od wybranej przez Państwa usług HVAC. Każda wykonywana jest przez doświadczonych i godnych zaufania specjalistów. A ze swojej strony:


 • pomożemy Ci podjąć decyzję o wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie,
 • zapewniamy bezpłatne konsultacje,
 • na każdym etapie będziemy uważnie nadzorować Twoją inwestycję: od projektu do wykonania, aby zapewnić doskonałe rezultaty.

Wybierz montaż klimatyzacji Kraków i zaoszczędź na kosztach energii!


Systemy ogrzewania i klimatyzacji, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są w najwyższych klasach energetycznych (najwyższe współczynniki SEER, SCOP).


Dowiedz się więcej na temat naszych usług lub naszych specjalnych systemów energooszczędnych!

ZADZWOŃ DO NAS DZISIAJ ! (12) 654 65 45 lub (+48) 792 272 007
 
 • montaz-klimatyzacji-centrum-bronowice
 • montaz-klimatyzacji-centrum-medyczne
 • montaz-klimatyzacji-tesla-iwanowice.jpg
 

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.