Montaż i serwis klimatyzacji Kraków

Profesjonalne usługi montażowo-serwisowe dla Twojej klimatyzacji

Z upływem czasu i poprzez eksploatację, system chłodzenia oraz ogrzewania powietrza staje się mniej wydajny. W najgorszym wypadku nadchodzi moment, w którym przestaje działać w ogóle. Wtedy nie ma innego wyjścia – trzeba zadbać o profesjonalny serwis klimatyzacji Kraków.

Nie narażaj się na dodatkowe koszty i serwisuj sprzęt regularnie. Dzięki temu twój system klimatyzacji będzie pracował ekonomicznie!

 

Jak wygląda profesjonalna usługa?

 

Montaż klimatyzacji Kraków nie jest przeznaczony wyłącznie dla firm. Instalacja może być wykonana także w prywatnych domach i mieszkaniach.

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, dzisiejsze urządzenia wentylacyjne są energooszczędne. Montaż klimatyzacji o niskim poborze mocy to jedna z wielu korzyści dla właściciela klimatyzowanego obiektu, a oprócz tego zysk dla środowiska.

 

Przekonajcie się Państwo sami: montaż instalacji Kraków – cała Polska.

 

Ponadto nowoczesne urządzenia emitują coraz mniej dwutlenku węgla, co pozwala chronić ekosystem. Instalowane przez nas klimatyzatory są precyzyjnie sterowane i zarządzane.

 

Sterowniki przewodowe, bezprzewodowe i centralne, zamontowane w urządzeniach, umożliwiają wykorzystanie nowoczesnych technologii.

 

 

Dlaczego warto zdecydować się na właśnie nasze usługi?

Oferowany przez nas montaż klimatyzacji Kraków –  a także cała Polska to nie tylko profesjonalna jakość wykonania i dostosowanie inwestycji do potrzeb klienta, ale również oszczędność i bezpieczeństwo – zarówno prywatne, jak i środowiskowe.


Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam nawiązać współpracę z najlepszymi producentami, a dzięki temu oferować instalację najwyższej jakości urządzeń klimatyzacji i wentylacji dostępnych na rynku. Ponadto, dzięki zdobytemu przez te lata doświadczeniu, możemy doradzić klientowi najlepsze rozwiązania w przypadku jego firmy lub prywatnego domu lub mieszkania. W ten sposób gwarantujemy, że montaż klimatyzacji nie będzie pochłaniał niepotrzebnych kosztów i zapewni użytkownikom pracę na najwyższym poziomie.


Instalacja przebiega sprawnie dzięki zatrudnianym przez nas specjalistom, znającym się na swojej pracy. Montaż klimatyzacji Kraków – cała Polska wykonywany przez naszą firmę to codzienna pewność obsługi najwyższej klasy.

Poniżej reszta korzyści wynikających z postawienia na nasze urządzenia.


Zalety montażu klimatyzacji Kraków:


  • dzięki funkcji oczyszczania powietrza klimatyzacja wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i dobre samopoczucie,
  • usuwa nieprzyjemne zapachy i parę wodną,
  • systemy zapewniają odpowiednią temperaturę w zależności od pory roku,
  • klimatyzatory eliminują z powietrza alergeny (roztocza, grzyby, zarodniki pleśni oraz inne drobnoustroje), co bardzo służy osobom z różnego rodzaju alergiami,
  • nasze produkty zapewniają optymalne rozłożenie powietrza w pomieszczeniach,
  • dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii klimatyzatory są energooszczędne, ich cicha praca nie przeszkadza w użytkowaniu pomieszczeń, a niskie koszty eksploatacji zapewniają wiele oszczędności.

Co dokładnie obejmują usługi HVAC:


 • instalacja, konserwacja i naprawa klimatyzacji – klimatyzatory typu split, klimatyzatory multi split, systemy o zmiennym przepływie czynnika – systemy VRV, VRF,
 • montaż wentylacji z odzyskiem ciepła – rekuperatory, centrale wentylacyjne, wentylatory, nowoczesne systemy dystrybucji powietrza,
 • czyszczenie i dezynfekcja wentylacji przy pomocy specjalistycznych maszyn,
 • instalacja pomp ciepła powietrze-woda, pomp ciepła gruntowych, pomp ciepła hybrydowych,
 • wymiana starych kotłów grzewczych na pompy ciepła,
 • pomoc w finansowaniu inwestycji.

Niedrogi montaż klimatyzacji Kraków


Nie ustajemy w dążeniu do zapewnienia najwyższego poziomu jakości, niezależnie od wybranej przez Państwa usług HVAC. Każda wykonywana jest przez doświadczonych i godnych zaufania specjalistów. A ze swojej strony:


 • pomożemy Ci podjąć decyzję o wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie,
 • zapewniamy bezpłatne konsultacje,
 • na każdym etapie będziemy uważnie nadzorować Twoją inwestycję: od projektu do wykonania, aby zapewnić doskonałe rezultaty.

Wybierz montaż klimatyzacji Kraków i zaoszczędź na kosztach energii!


Systemy ogrzewania i klimatyzacji, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są w najwyższych klasach energetycznych (najwyższe współczynniki SEER, SCOP).


Dowiedz się więcej na temat naszych usług lub naszych specjalnych systemów energooszczędnych!

ZADZWOŃ DO NAS DZISIAJ ! (12) 654 65 45 lub (+48) 792 272 007
 
 • montaz-klimatyzacji-centrum-bronowice
 • montaz-klimatyzacji-centrum-medyczne
 • montaz-klimatyzacji-tesla-iwanowice.jpg
 

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.