Menu Zamknij

Małe systemy komercyjne

Klimatyzatory PAC (Packaged Air Conditioners)

Klimatyzatory Pac (typu split i multisplit) są przeznaczone do zastosowań biznesowych i przemysłowych takich jak duże biura, restauracje, sale konferencyjne, salony sklepowe, hotele.

Duży wybór jednostek wewnętrznych (podsufitowe, kasetonowe i kanałowe) oraz większe i różne wydajności (od 4kW do 25kW) pozwalają tworzyć instalacje o większej długości całkowitej (do 70m) i większych przewyższeniach (do 30m).

Umożliwiają one estetyczne wkomponowanie ich w wystrój pomieszczeń komercyjnych. Seria PAC przewyższa klimatyzatory RAC lepszą konfigurowalnością systemu i szerszymi możliwościami sterowania pracą poszczególnych urządzeń (centralny system sterowania).

Konstrukcja jednostek zewnętrznych zapewnia cichą i efektywną pracę systemu w funkcji chłodzenia przy temperaturze zewnętrznej w zakresie od -15 do + 43°C. System V-Multi pozwala podłączyć do 4 jednostek wewnętrznych na jedną jednostkę zewnętrzną. Seria PAC oferuje urządzenia chłodząco-grzejące z inwerterem.

  • wysoka wydajność (najwyższe współczynniki COP)
wysoka_wyd_pac
  • wysoka wydajność (najwyższe współczynniki COP)
efektywne_grzanie

KLIMATYZACJA DLA BIZNESU

Wykonujemy montaż u klientów w obrębie miasta Kraków i okolice, cała Małopolska. Zadzwoń i zapytaj o swój sprzęt lub wyślij do nas zapytanie.

Jednostki wewnętrzne

Jednostki zewnętrzne

hyper inverter MHI
micro inverter MHI

System V Multi

Przeznaczeniem V Multi jest instalacja klimatyzacyjna pomieszczeń o dużej powierzchni, niestandardowych kształtach np. pomieszczeń w kształcie litery L.

Prezentowany system umożliwia elastyczny wybór różnych jednostek wewnętrznych kilku typów, w szczególności wybór jednostek wewnętrznych o różnych wydajnościach w zakresie tego samego typu lub podobnych wydajności – różnych typów.

V Multi pozwala jednej jednostce zewnętrznej obsługiwać do czterech jednostek wewnętrznych. Wybór pomiędzy aż 14 typami jednostek wewnętrznych; 69 modeli. Jednostki zewnętrzne: jednofazowe i trójfazowe.

Schemat Systemu V Multi
Schemat Systemu V Multi

KX6 “MICRO”

Nowy inwerterowy Multi System VRF dla biur, sklepów i dużych rezydencji, to znakomite rozwiązanie dla klimatyzacji “inteligentnych” budynków:

  • Wysoka sprawność (COP) – obniżenie kosztów i większa niezawodność
  • Zwarta budowa – łatwy transport, montaż i estetyczny wygląd
  • Elastyczność – zaspokaja różne potrzeby użytkowników
  • Łatwa obsługa – prosta konserwacja
  • Nowa konstrukcja jednostek wewnętrznych – najwyższa efektywność i większy komfort

Jednostki wewnętrzne

Jednostki zewnętrzne

PROFESJONALNY SERWIS KLIMATYZACJI

Serwis klimatyzacji Kraków

palmer_logo

Nie wiesz co wybrać? Chętnie pomożemy i doradzimy

ZADZWOŃ DO NAS DZISIAJ!

Przedstawimy Ci ofertę

✆ 12 654 65 45

✆ 530 004 944

Zapewniamy właściwy klimat DLA BIZNESU