PALMER – wiemy, co znaczy zaufanie klientów

Przez ponad 20 lat działalności staliśmy się jedną z najczęściej polecanych przez klientów firm zajmujących się doborem sprzętu, realizacją dostaw i wykonawstwem systemów klimatyzacji i wentylacji.

Zaufanie, którym obdarzyli nas nasi klienci, jest dla nas ogromnym powodem do dumy,
a jednocześnie bodźcem do ciągłego rozwoju.

 

Co sprawia, że tak wielu klientów nam zaufało?

Oferujemy szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań – klimatyzatory, systemy klimatyzacyjne, centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne, kurtyny powietrzne, pompy ciepła, systemy grzewcze niskotemperaturowe itd.
Działamy kompleksowo – zajmujemy się przygotowaniem projektów instalacji, wyborem odpowiedniego sprzętu oraz montażem. W naszej ofercie jest również profesjonalny serwis działający 24 godziny na dobę.

Szczycimy się wyszkoloną i dobrze wyposażoną kadrą – Palmer tworzy grupa ludzi, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem i kwalifikacjami. Do tego w naszej pracy posługujemy się tylko nowoczesnym sprzętem.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami urządzeń – klientom proponujemy najnowocześniejsze urządzenia takich marek, jak Mitsubishi Heavy Industries, Daikin, Lennox. Nie zapominamy przy tym, aby wybierać najbardziej optymalny sprzęt do określonego budżetu.

Zawsze podchodzimy do klienta w sposób indywidualny – niezależnie czy montujemy klimatyzację w małym mieszkaniu, czy też wdrażamy skomplikowany system w budynku przemysłowym – zawsze bierzemy pod uwagę konkretne potrzeby.

 

Jasno określony cel

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń związanych z szeroko rozumianym komfortem cieplnym oraz zapewnianie profesjonalnej obsługi serwisowej. Zamierzamy ją realizować przez długie lata…

Masz jakiekolwiek pytania?

Zadzwoń teraz!

+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę

biuro@palmer.com.pl

ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Certyfikaty

Referencje

Referencje 7
Referencje 6
Referencje 5
Referencje 4
Referencje 3
Referencje 2
Referencje 1

napisz do nas
Udzielam zgody na przechowywanie moich danych osobowych z związku z realizacją zapytania. Zgoda wynika z ustawy o ochronie danych osobowych. Podanie informacji zależy od woli użytkownika i jest warunkiem koniecznym do przetworzenia zapytania. Potwierdzam, że otrzymałem/am informację, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich poprawiania, prawo do wycofania ich z bazy użytkowników. Moje dane przechowuje spółka Palmer sp. z o.o., Kraków (30-698) ul. Myślenicka 95.