Wymiana klimatyzatora

Czy myślisz, że może to być czas, aby wymienić centralną klimatyzację w swojej firmie lub domu?

 

Inwestycja w nowy system klimatyzacji może być zniechęcająca.
Dlatego PALMER jest tutaj, aby podjąć wyzwanie i działać nie paraliżując pracy Twojej firmy lub nie zaburzając Twojego wypoczynku.
Po prostu złóż zlecenie, a resztą zajmiemy się już my, aby zapewnić właściwy klimat na gorące letnie miesięce!

 

PALMER Klimatyzacja Wentylacja Ogrzewanie” zapewnia Państwu spokój, który pochodzi z zatrudniania kompetentnych, doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i szczerym pragnieniem, aby wykonać nową instalację możliwie: szybko, solidnie i niedrogo.

 

Czujemy się zobowiązani do starań, aby zapewnić wysokiej jakości instalację Klimatyzacji dla biur, sklepów, lokali komercyjnych, domów, które będą pracować przez wiele, wiele lat.

 

Sprawimy, że Twoje miejsce pracy, biuro, apartament będzie wygodne dla Ciebie, Twoich pracowników lub rodziny!

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.