Oczyszczacze powietrza

Firma Palmer Klimatyzacje Wentylacje Pompy ciepła oferuje Państwu oczyszczacze powietrza firm Daikin oraz Sharp. Urządzenia te łączą w sobie nowe technologie, zwiększoną wydajność oraz ultra cichą pracę tak by nastepnie zadbać o Państwa zdrowe środowisko domowe.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z produktami w poniższych artykułach oraz sklepie internetowym klimatyzatory.net.

Oczyszczacze powietrza Daikin

Firma Daikin jest jednym z liderów na rynku urządzeń do uzdatniania powietrza. Produkowane przez nią urządzenia cechuje wysoka jakość i niezawodność. Badania prowadzone przez firmę umożliwiają ciągły rozwój technologii, dzięki którym może zaoferować najnowsze i najlepsze dostępne rozwiązania.

Skuteczność oczyszczania

Prezentowane modele oczyszczaczy Daikin – M70L oraz MCK75J, to urządzenia o najwyższej skuteczności. Dzięki zastosowaniu sześciostopniowej filtracji usuwają do 99,6% pyłu oraz do 99,9% mikroorganizmów, w tym bakterii wirusów i pleśni. Autorski system Flash Streamer oparty na emisji szybkich elektronów umożliwia wyeliminowanie cząsteczek stałych o średnicy nawet 0,3 µm, czyli bez problemu poradzi sobie ze zmorą wielu miast – pyłem zawieszonym.   Specjalnie zaprojektowane filtry fotokatalityczne są natomiast w stanie zatrzymać i zneutralizować większość nieprzyjemnych zapachów spotykanych w domu.

Wydajność

Wysoka wydajność zainstalowanego wentylatora umożliwia przefiltrowanie ponad 400 m3 w ciągu godziny, co według producenta pozwala na obsługę pomieszczenia o maksymalnej powierzchni 46 m2. Zastosowanie pięciu dostępnych prędkości wentylatora zwiększa komfort użytkowania, a dzięki trybowi nocnemu, który obniża poziom hałasu jednostki do ok. 16 dB, możemy oczyszczać powietrze nawet w trakcie snu.

Automatyczna praca

Nad efektywną praca oczyszczacza czuwa szereg czujników, m.in. czujnik zapylenia i zapachu,  dzięki czemu urządzenie dostosowuje prędkość wentylatora do aktualnych potrzeb i nie zużywa niepotrzebnie energii. W oszczędzaniu pomoże nam także wyłącznik czasowy, który da się zaprogramować na 1, 2 lub 4 godziny.

Komfort i funkcjonalność

W swoich urządzeniach Daikin przywiązuje dużą wagę do komfortu użytkowania. Świadczą o tym nie tylko kompaktowa budowa, niski poziom generowanego hałasu czy prosta obsługa, ale również takie dodatki jak pilot zdalnego sterowania, sygnalizator wymiany filtra i co dotyczy modelu MCK75J, ewaporyzacyjny nawilżacz powietrza.

Dodatkowe zalety

Oczyszczacze Daikin to nie tylko skuteczne filtrowanie i wygodna obsługa. Jednostki tego producenta charakteryzuje także wysoka estetyka oraz ekonomiczna praca. Elegancka stylizacja urządzeń pozwala na dogodne wkomponowanie w prawie każdym pomieszczeniu a dodatkowe filtry powietrza zapewniają do 10 lat funkcjonowania bez dodatkowych zakupów.

Podsumowanie

Pomimo nie najniższej ceny, modele MC70L oraz MCK75L warte są uwagi, nie tylko ze względu na wysoką jakość i funkcjonalność, ale także na późniejsze niskie koszty eksploatacji. Zakup kompletu filtrów nawet do najtańszego urządzenia to wydatek od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Może się zatem okazać, że wartość filtrów szybko przekroczy wartość samego urządzenia. W przypadku produktów Daikin nie musimy się tego obawiać. Dodatkowo producent zapewnia 3 lata gwarancji na oczyszczacze.

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.