Menu Zamknij

FOTOWOLTAIKA KRAKÓW

FOTOWOLTAIKA KRAKÓW

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

Panele słoneczne to przyszłość

Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii i znacząco obniż koszty energii w domu lub firmie. Wyprodukuj energię elektryczną dla swojej firmy lub gospodarstwa domowego i obniż rachunki za prąd na lata.

Instalacja fotowoltaiczna to obecnie najpopularniejsza inwestycja, która realnie przynosi natychmiastowe oszczędności zarówno dla firm jak i domów jednorodzinnych czy dużych budynków mieszkalnych. 

fotowoltaika montaż kraków

NIE PŁAĆ WIĘCEJ ZA ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Jak obniżyć rachunki za prąd?

Wybierz ekologiczne rozwiązanie i wytwarzaj prąd za pomocą paneli słonecznych w sposób nieinwazyjny dla środowiska naturalnego. 

Wykonamy dla Ciebie kalkulację, na miejscu określimy możliwe warunki i zrealizujemy montaż od A do Z abyś Ty mógł się cieszyć obniżką rachunków za prąd.

Czy wiesz, że poza ogromnymi oszczędnościami z tytułu instalacji paneli fotowoltaicznych na swoim domu czy budynku firmowym jednocześnie podnosisz znacząco wartość nieruchomości? Coraz więcej gospodarstw w Polsce korzysta ze sprawdzonej już przez lata technologii czerpiąc korzyści widoczne gołym okiem na comiesięcznych fakturach za prąd.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi celem ustalenia szczegółów dotyczących Twojej inwestycji. Obsługujemy zasięgiem miasto Kraków oraz okolice jak i całą Małopolskę. Zapytaj nas już dziś.

Fotowoltaika Kraków PALMER panele słoneczne 2

FOTOWOLTAIKA DO DOMU

Zacznij oszczędzać na fakturach za energię elektryczną w domu lub firmie pozyskując prąd z odnawialnych źródeł energii

PRĄD Z ENERGII SŁONECZNEJ

Panele fotowoltaiczne Kraków

Stawiamy przede wszystkim na jakość sprzętu. Wieloletnie doświadczenie determinuje pracę tylko z najlepszymi producentami sprzętu, co gwarantuje długoletnią pracę komponentów sprawdzonych w tysiącach gospodarstw domowych w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Oferujemy Państwu pełną usługę od projektowania instalacji fotowoltaicznej po montaż paneli słonecznych oraz włączenie całej instalacji. Współpraca z renomowanymi producentami sprzętu pozwala nam zagwarantować jedne z najlepszych możliwych warunków gwarancyjnych.

ZYSKOWNA INWESTYCJA

Dlaczego warto zainstalować panele fotowoltaiczne?

  • idealny sposób na obniżenie kosztów funkcjonowania obiektu o koszty energii elektrycznej – zarówno dla domu jak i budynku firmowego
  • uniezależnienie się od dostawcy energii oraz stale rosnących cen energii
  • korzystanie z OZE (odnawialnych źródeł energii) to świadomy wkład w dbałość o środowisko naturalne oraz ograniczenie emisji szkodliwych dla atmosfery zanieczyszczeń
Fotowoltaika Kraków PALMER panele słoneczne 6
Fotowoltaika Kraków PALMER panele słoneczne 13

PRĄD NAWET W POCHMURNE DNI

Montaż fotowoltaiki dla domu

Obawiasz się, że Twój dach jest zacieniony? Nasz doradca obliczy wymaganą moc do uruchomienia instalacji fotowoltaicznej aby budynek stał się samowystarczalny i korzystał z przetwarzanej energii słonecznej nawet w pochmurne dni zapewniając Ci szybki zwrot z inwestycji i oszczędności na fakturach za prąd.

JAK DZIAŁAJĄ PANELE SŁONECZNE

Energia słoneczna - jak to działa?

Zasada działania paneli słonecznych wydaje się skomplikowana. Tu dowiesz się jak działa wytwarzanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego.

Panel fotowoltaiczny jest złożony z ogniw, na które bezpośrednio padają promienie słoneczne. Następnie zostają one przekształcone na prąd stały. Bardzo ważnym elementem składowym instalacji fotowoltaicznej jest falownik czyli inwerter, który zamienia prąd stały w prąd zmienny. Dopiero taki rodzaj prądu znajduje zastosowanie w naszych domach. Prąd wytworzony z promieni słonecznych potrafi zasilić cały budynek jak dom jednorodzinny, wielorodzinny czy firmowy. Jest wykorzystywany przez wszystkie odbiorniki prądu w domu – od oświetlenia sufitowego czy lampy po telewizor czy pompę ciepła. Zwykle instalacja fotowoltaiki potrafi wyprodukować prąd dla gospodarstwa domowego z nadwyżką, która jest przesyłana do sieci energetycznej. Tym samym faktury za prąd drastycznie spadają i taka instalacja szybko się zwraca jak obserwujemy od lat po zadowoleniu naszych klientów.

palmer_logo

Masz pytania? Chętnie pomożemy i doradzimy

Przejdź na OZE - odnawialne źródła energii