Menu Zamknij

KLIMATYZACJA

KLIMATYZACJA DO DOMU KRAKÓW - UZYSKAJ KOMFORT W DOMU

Klimatyzacja w domu z montażem

CZY ZDECYDOWAŁEŚ, ŻE NADSZEDŁ CZAS, ABY ZAINSTALOWAĆ WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI KLIMATYZACJĘ I CIESZYĆ SIĘ UPRAGNIONYM KOMFORTEM TERMICZNYM? Klimatyzacja w domu to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala zapewnić sobie komfort termiczny w każdych warunkach. W Krakowie, gdzie latem temperatury mogą sięgać nawet 35 stopni Celsjusza, klimatyzacja jest niezbędna, aby zapewnić sobie przyjemny wypoczynek i komfort pracy. Oferujemy usługi klimatyzacja do domu Kraków oraz okolice wraz z dojazdem do klienta.

Bardzo ważne jest, aby do wykonania systemu klimatyzacji w domu zatrudnić renomowaną firmę instalacyjną z branży HVAC. PALMER Klimatyzacja Kraków oferuje kompleksowe wykonawstwo, sprzedaż urządzeń, usługi serwisowe klimatyzacji i wentylacji oraz projektowanie instalacji klimatyzacji. 

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy w której zamówisz klimatyzację do domu, biura lub firmy z fachowym montażem przeprowadzonym sprawnie, szybko ale jednocześnie solidnie i profesjonalnie to zapraszamy do rozmowy z naszym doradcą.

klimatyzacja w domu kraków

KLIMATYZACJA DO MIESZKANIA - KLIMATYZACJA DO DOMU KRAKÓW - JAK DZIAŁAMY

Klimatyzatory i systemy klimatyzacji Mitsubishi Heavy, Daikin, GREE, Rotenso, AUX

Ponad 20 lat ciągłej działalności

Bezpłatna wizja lokalna

Szybki czas realizacji – Wymiana klimatyzacji nawet tego samego dnia

Magazyn urządzeń oraz części zamiennych

W pełni przeszkoleni, posiadający kwalifikacje zawodowe i ubezpieczeni Technicy

Z góry znana cena, żadnych ukrytych kosztów

Satysfakcja gwarantowana w 100%

Instalacja klimatyzacji 24 godziny, 7 dni w tygodniu

klimatyzacja w domu salon

KLIMATYZACJA WENTYLACJA

Klimatyzacja do domu Kraków - 100% satysfakcji

„PALMER Klimatyzacja Wentylacja” zapewni Państwu spokój, który pochodzi z zatrudniania kompetentnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i szczerym pragnieniem, aby wykonać najlepszą pracę możliwie: szybko, solidnie i niedrogo.

Czujemy się zobowiązani do starań, aby zapewnić wysokiej jakości instalację Klimatyzacji dla biur, sklepów, lokali komercyjnych, mieszkań, które będą pracować przez wiele, wiele lat. Naszą specjalizacją jest projektowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji. Sprawimy, że Twoje miejsce pracy, biuro, dom będzie wygodne dla Ciebie, Twoich pracowników lub rodziny! Kraków, cała Polska.

PROJEKTUJEMY SYSTEMY KLIMATYZACJI

Zapewniamy właściwy klimat w domu

Montaż klimatyzacji w domu? Przekonaj się jakie są kluczowe korzyści:

 • Komfort termiczny w każdych warunkach
 • Oczyszczanie powietrza
 • Usuwanie wilgoci z powietrza
 • Zwiększenie wartości nieruchomości

Klimatyzacja w domu to nie tylko sposób na schłodzenie powietrza w gorące dni. To także sposób na:

 • Oczyszczenie powietrza – klimatyzator usuwa z powietrza kurz, pyłki, bakterie i inne zanieczyszczenia, poprawiając tym samym jakość powietrza w pomieszczeniu.
 • Usuwanie wilgoci z powietrza – klimatyzator pomaga pozbyć się nadmiaru wilgoci z powietrza, zapobiegając tym samym rozwojowi pleśni i grzybów.
 • Zwiększenie wartości nieruchomości – klimatyzacja to element wyposażenia, który może zwiększyć wartość nieruchomości, zarówno w przypadku sprzedaży, jak i wynajmu.

KLIMATYZACJA W DOMU Kraków

Klimatyzacja z montażem - Dlaczego warto ją mieć?

W ciepłe i upalne dni gorące powietrze daje się we znaki, szczególnie w nowym budownictwie (poddasze) oraz na wysokich piętrach. Montaż klimatyzacji w domu rozwiązuje ten problem zapewniając przyjemny chłód od razu po wejściu do domu z gorąca. Klimatyzator w zimie doskonale sprawdza się do utrzymania odpowiedniej temperatury w pokoju.

Steruj swoją klimatyzacją w całym domu lub firmie za pomocą aplikacji na telefonie bądź pilotem zdalnego sterowania. Ustawiaj działanie klimatyzacji dla własnej wygody i komfortu domowników.

Klimatyzatory mogą być zaprogramowane na określone działanie w danych okresach czasowych, godzinach, dniach. Wracaj do domu w którym panuje i czeka na Ciebie odpowiedni klimat przyjemnej temperatury, którą Ty kontrolujesz.

Klimatyzator stały pobiera świeże powietrze z zewnątrz przekazując je dalej do pomieszczeń wewnątrz domu.

Odpowiednie ustawienie temperatury w domu ma ogromne znaczenie dla naszego codziennego życia. Klimatyzacja pozwala na unormowanie temperatury zapewniając dobry sen w nocy bez uporczywego upału.

Nowoczesne klimatyzatory potrafią być wartością dodaną do ogólnego wystroju wnętrz w domu, firmie, restauracji czy hotelu.

montaż klimatyzacja kraków

NAJLEPSI PRODUCENCI

Renomowane marki

Od lat w naszej ofercie koncentrujemy się na najlepszych producentach sprzętu do klimatyzacji i wentylacji bazując na realnych doświadczeniach z eksploatowanymi urządzeniami.

NAJLEPSZE MODELE

Sprawdzony sprzęt

Do oferty trafiają najlepsze urządzenia czołowych marek oferujące najlepsze parametry klimatyzatorów, wentylatorów, rekuperatorów i pomp ciepła. Znajdziesz u nas produkty innowacyjne i trwałe na lata.

NASZ MONTAŻ

Gwarancja jakości

Zapewniamy gwarancję producenta na oferowany sprzęt i urządzenia. Nasz profesjonalny montaż w połączeniu z przedstawieniem funkcji zainstalowanego systemu to gwarancja niezawodności.

Poznaj naszą ofertę

KLIMATYZACJA do domu Kraków - uzyskaj komfort

Tu możesz poznać indywidualnie dopasowaną ofertę klimatyzacji jaką możemy dostosować do Twojego domu lub firmy pod kątem m.in. wielkości budynku, ilości i wielkości pomieszczeń oraz oczekiwań w zakresie wydajności.

Firma PALMER specjalizuje się w klimatyzacji i wentylacji od ponad 20 lat. 

PROJEKTOWANIE
MONTAŻ
SERWIS
Systemy klimatyzacji
Split | MultiSplit

Klimatyzatory Palmer.pl

W Palmer.pl oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów, w tym:

 • Klimatyzatory split – to najpopularniejszy rodzaj klimatyzatorów, który składa się z jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej.
 • Klimatyzatory monosplit – to klimatyzatory, które składają się z jednej jednostki wewnętrznej i jednej jednostki zewnętrznej.
 • Klimatyzatory multisplit – to klimatyzatory, które składają się z jednej jednostki zewnętrznej i wielu jednostek wewnętrznych.

Do każdego rodzaju klimatyzacji oferujemy profesjonalny montaż i serwis.

Nowoczesne klimatyzatory ścienne typu split i multisplit wkomponują się w każde wnętrza, zarówno nowoczesne jak i klasyczne.

Klimatyzatory do zastosowań biznesowych i przemysłowych – biura, restauracje, sale konferencyjne, salony sklepowe, hotele.

Montaż klimatyzacji w biurze? Systemy VRF (ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego) do większych obiektów takich jak wielopiętrowe budynki biurowe.

Twój klimatyzator nie reaguje na polecenia? Chłodzenie nie działa prawidłowo? Martwisz się o serwisowanie klimatyzacji? Nasz serwis klimatyzacji Kraków zdiagnozuje Twój problem.

Chcesz wymienić zużytą, niewydolną już klimatyzację w firmie lub domu? Zrobimy to nie paraliżując pracy Twojego przedsiębiorstwa lub nie zaburzając Twojego domowego wypoczynku. Zamów klimatyzator do domu.

Jaki klimatyzator wybrać? Na co patrzeć przy wyborze klimatyzacji do domu albo mieszkania? Jakiej mocy ma być klimatyzator do biura a jaki do sklepu czy restauracji? Klimatyzator ścienny czy kasetonowy?

Palmer klimatyzacja kraków klimatyzator w domu

KLIMATYZACJA W DOMU Kraków

Powrót do domu w gorące dni do nagrzanych pomieszczeń i problemy z zaśnięciem w przegrzanej sypialni? Zamów u nas klimatyzację i ciesz się komfortem termicznym i zdrowym snem.

KLIMATYZACJA DO BIURA LUB DOMU

Obsługujemy klienta indywidualnego i biznesowego

Zajmujemy się obsługą klienta indywidualnego:

 • mieszkania
 • apartamenty
 • domy jednorodzinne, wielorodzinne – klimatyzacja domu

oraz klienta komercyjnego i przemysłowego m.in.:

 • budynki firmowe, zakłady produkcyjne, siedziby, biura
 • hotele, restauracje, kawiarnie
 • sklepy, galerie handlowe
 • centra fitness
 • centra medyczne  

U nas zamówisz klimatyzatory z montażem

Daikin 5kW ZENA Split System

PROFESJONALNY MONTAŻ KLIMATYZACJI

Chcesz zainstalować klimatyzację do domu w Krakowie?

KLIMATYZACJA DO DOMU KRAKÓW- NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

palmer_logo

Potrzebna porada? Zadzwoń lub napisz do nas

Chcesz zapewnić sobie komfort termiczny w domu? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o klimatyzacji domu Palmer.pl.

PALMER - Zapewniamy właściwy klimat w domu