Serwis i czyszczenie klimatyzacji Kraków

Awaria klimatyzatora – Serwis

 

Twój klimatyzator nie reaguje na polecenia? Zaczynasz podejrzewać lub masz już pewność, że chłodzenie nie działa prawidłowo? Możliwe, że przyszła pora, by zainteresować się naszą ofertą z zakresu: serwis klimatyzacji Kraków. Może wystarczy samo czyszczenie klimatyzacji, by Twój sprzęt zaczął działać jak nowy?

 

Najlepiej będzie, jeśli PALMER Serwis zdiagnozuje Twój problem.

 

Bez właściwej konserwacji przed sezonem letnim, ekstremalne temperatury panujące ostatnimi czasy w Polsce mogą doprowadzić do awarii klimatyzatorów i pomp ciepła, co skutkuje koniecznością naprawy zepsutych urządzeń w niefortunnym czasie.

 

Nasz serwis klimatyzacji Kraków może zapobiec zarówno temu, jak i generowanym niepotrzebnie kosztom!

 

Zamów czyszczenie klimatyzacji i zadbaj o swój system!

 

Dlaczego regularna konserwacja jest istotna?

 

Czyszczenie klimatyzacji to najlepszy sposób, by uniknąć kosztów jej późniejszej naprawy. Warto jednak wybrać do tego zadania doświadczonych specjalistów. Poniżej kilka powodów, dla których powinni Państwo zdecydować się na oferowany przez nas serwis klimatyzacji Kraków.

 

  • czyszczenie klimatyzacji poprawia jakość powietrza odczuwaną przez osoby znajdujące się w pomieszczeniach,
  • likwiduje pył, kurz i bakterie, które mogą być przyczyną chorób i infekcji dróg oddechowych,
  • ogranicza ryzyko awarii i konieczności wzywania serwisu,
  • wpływa pozytywnie na zmniejszenie zużycia energii.

Jeśli szukasz lokalnej firmy z doświadczeniem, PALMER Serwis może przyjechać do Ciebie i naprawić niesforny sprzęt.

Serwis i czyszczenie klimatyzacji – wieloletnie doświadczenie Palmer

Mamy już 20 lat doświadczenia na rynku i szerokie grono lojalnych klientów. Zdecydowanie się na czyszczenie klimatyzacji przez nas to sama przyjemność i gwarancja fachowej obsługi.

A oprócz tego pewność, że stawiasz na autoryzowaną firmę, która wykona zadanie na najwyższym poziomie. Czyszczenie klimatyzacji przez inne, nieautoryzowane firmy często kończy się kłopotami i koniecznością wzywania serwisu po raz drugi. Z PALMER Ci to nie grozi!

Gdy potrzebne jest czyszczenie klimatyzacji lub specyficzne naprawy, takie jak wyciek czynnika chłodniczego, naprawa sprężarki, wymiana sterownika, okablowania, wymiana pompy skroplin i wiele innych, wezwij nas. Nie trać czasu i pieniędzy!

Serwis klimatyzacji Kraków PALMER posiada niezbędne autoryzacje serwisowe do naprawy wszystkich starych i nowych urządzeń renomowanych producentów, takich jak: Mitsubishi Heavy Industries, Daikin, Mitsubishi Electric, LG, Samsung, Lennox, MDV, Midea. Klimatyzacja do domu i do biura Kraków, małopolska. 

serwis-i-czyszczenie-klimatyzacji-firmy

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.