Klimatyzacja małopolska

Uprzejmie informujemy, że nasze usługi związane z klimatyzacją są oferowane dla wszystkich klientów z małopolski.
Jeżeli interesują Państwa rozwiązania zarówno z zakresu klimatyzacji dla firmy jak i klimatyzacji dla domu – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Serwis Klimatyzacji

Jeżeli stwierdzają Państwo problemy z funkcjonowaniem klimatyzacji u siebie w budynku – oferujemy również serwis klimatyzacji.

Oferujemy klimatyzację w następujących miastach małopolski:

Andrychów, Wadowice, Limanowa, Olkusz, Nowy Sącz, Myślenice, Tarnów, Chrzanów, Zakopane, Kęty, Wieliczka, Gorlice, Skawina, Oświęcim, Kraków, Bochnia, Trzebinia, Libiąż, Nowy Targ, Brzesko i wielu innych znajdujących się na terenie małopolski.
Osoby zainteresowane montażem, projektem lub serwisem klimatyzacji na terenie Małopolski – prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Masz jakiekolwiek pytania?
Zadzwoń teraz!
+48 792 272 007

Umów się na bezpłatną wycenę
biuro@palmer.com.pl
ul. Myślenicka 95, 30-698 Kraków

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest spółka Palmer sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-698) przy ul. Myślenickiej 95.