Menu Zamknij

System Niezależnej Dystrybucji Powietrza SNDP

klimatyzacja niezależna dystrybucja powietrza model działania

SNDP to dedykowane rozwiązanie klimatyzacja do biura Kraków – dla biurowców, apartamentów oraz pensjonatów czyli budynków gdzie jest potrzeba klimatyzacji kilku pomieszczeń w sposób niezależny. System niezależnej dystrybucji powietrza jest zasilany z 1 urządzenia kanałowego. Jego największą zaletą jest bardzo wydajne klimatyzowanie kilku pomieszczeń z opcją indywidualnego ustawienia temperatury w każdym (od 2 do 8 stref).

Nowoczesna klimatyzacja strefowa

Jak działa system? Nowoczesny system klimatyzacji strefowej bazuje na technologii inwertorowej w połączeniu z VAF (Variable Air Flow – zmienny przepływ powietrza).

SNDP działa w oparciu o klimatyzator kanałowy działający w funkcji split lub pracujący w formie jednostki wewnętrznej instalacji VRF.

Od 2 do 8 pomieszczeń niezależnie

Dzięki zastosowaniu systemu SNDP podczas projektowania klimatyzacji i wentylacji można ograniczyć liczbę jednostek wewnętrznych, gdyż tylko jedno urządzenie kanałowe jest w stanie obsłużyć aż 8 pomieszczeń z niezależną ich obsługą.

Duża efektywność klimatyzacji

Nowoczesne systemy klimatyzacji tego typu montujemy w Krakowie w wielu biurowcach z uwagi na ich dużą efektywności i możliwości adaptacyjne podczas instalacji klimatyzacji.

Do pobrania

Katalog - System Niezależnej Dystrybucji Powietrza

Może zainteresuje Cię także...