Menu Zamknij

Nowe klimatyzatory Hyundai na 2022 rok

hyundai revolution klimatyzator 2022

Klimatyzator ścienny do domu Hyundai Revolution to nowość producenta na sezon 2022. Dostępny w zakresie mocy od 2,6kW do 7,0kW w ponadczasowym białym kolorze pasującym do każdego wnętrza.
Klimatyzator sterowany jest przez WiFi w standardzie więc łatwo i szybko dostosujesz temperaturę czy program pracy. Praca urządzenia jest zdalnie kontrolowana przez aplikację NetHome Plus dostępną na urządzenia Android oraz IOS. Najnowsze urządzenie Hyundai jest kompatybilne z systemem Multi-Split.

Jony srebra

Klimatyzator ścienny posiada dodatkowe filtry jonów srebra oraz katalityczny decydujące o zwiększeniu jakości powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Jony srebra unicestwiają bakterie, wirusy, grzyby oraz zarodniki. Dodatkowy filtr katalityczny neutralizuje zarazki i mikroorganizmy a także redukuje nieprzyjemne zapachy. Ponadto klimatyzacja zapewnia poziom filtracji PM 2.5 dzięki wykorzystaniu wydajnych filtrów powietrza do dużej gęstości.

Wysoka kultura pracy

Specjalny tryb pracy cichej pozwala na zmniejszenie głośności pracy do poziomu 21dB(A) więc jest idealnym klimatyzatorem do sypialni czy dziecięcego pokoju.

Jonizacja powietrza

Klimatyzator posiada zintegrowany generator plazmy wytwarzający ujemne jony pozbawiające powietrza przykrych zapachów, kurzy, dymu, pyłu. Jednocześnie wpływa na zmniejszenie elektrostatyczności w powietrzu.

Do pobrania

Może zainteresuje Cię także...