Menu Zamknij

Klimatyzator z dopływem świeżego powietrza z zewnątrz – nowość Rotenso Fresh

klimatyzator rotenso fresh

Klimatyzator do domu z wymianą powietrza? Tak, model Fresh to nowość od producenta Rotenso. Innowacyjna technologia fresh umożliwia wymianę i optymalizację jakości powietrza wewnątrz mieszkania czy domu w zakresie wilgotności i temperatury. Najnowszy klimatyzator Rotenso Fresh idealnie sprawdzi się w domach i przestrzeniach bez wentylacji mechanicznej, gdzie wskazany jest dopływ świeżego powietrza z zewnątrz. O dostarczenie nawilżonego i przefiltrowanego powietrza dba dodatkowy wentylator pracujący w trzech biegach. Nawiew powietrza odbywa się przez regulowaną żaluzję 180°.

Innowacyjny nawiew Windless

Producent zadbał o maksymalny komfort użytkowników wprowadzając technologię windless, dzięki której powietrze uwalniane jest poprzez subtelny, rozproszony strumień z wykorzystaniem ponad 1300 mikrootworów. Klimatyzacja pracuje z zastosowanym czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym dla środowiska oraz warstwy ozonowej.

Cichy i wydajny klimatyzator ścienny

Klimatyzator ścienny zapewnia chłodzenie w klasie A+++ jednocześnie zapewniając bardzo cichy tryb pracy. Posiada wbudowane 3 lampy UV eliminujące drobnoustroje, grzyby i bakterie dla poprawy jakości powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Nowy model Rotenso Fresh posiada wbudowany filtr świeżego powietrza EPA 12 zwiększający dodatkowo jakość powietrza.

Steruj wygodnie telefonem przez WiFi

Sterowanie klimatyzatorem odbywa się za pośrednictwem modułu WiFi oraz aplikacji, co zapewnia komfort użytkowania w zaciszu domowym. Niezwykle popularny model na sezon letni jest często montowanym przez nas klimatyzatorem w zastosowaniu klimatyzacji do domu w Krakowie i okolicach. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami montażu klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu lub firmie poprzez bezpośredni kontakt z nami.

Do pobrania

Może zainteresuje Cię także...