Menu Zamknij

Klimatyzacja Multi-Split – nowości na sezon 2022

systemy klimatyzacji multi-split

Jeden z czołowych producentów klimatyzacji rozszerzył swoją ofertę jednostek zewnętrznych w systemie klimatyzacji Multi Split prezentując nowy model charakteryzujący się nominalną wydajnością chłodniczą na poziomie 10,0 kW, jest to model SCM100ZS-W.

Zalety klimatyzacji Multi-Split

Nowy system klimatyzacji wyróżnia się bardzo wysoką energooszczędnością w działaniu. Ponadto zapewnia duże pole manewru podczas montażu oraz wyborze odpowiedniej jednostki. Z zalet należy wymienić cichą pracę urządzenia. Zewnętrzne jednostki SCM obsługują instalacje składające się z maksymalnie 6 jednostek wewnętrznych (łączna wydajność od 6 do 19,5 kW).

Mniejsza waga jednostki i usprawnienia

Najnowszy model klimatyzatora na czynnik chłodniczy R32 został usprawniony. Jego cechy to znacznie zmniejszony ładunek czynnika chłodniczego – dwukrotnie mniej w stosunku do poprzedniego modelu.
Jednostka została także odchudzona wagowo prawie o 20 kg. Warto podkreślić, że najnowsza jednostka klimatyzacyjna o mocy 10,0 kW dla chłodzenia zaliczana jest do klasy A+++ a dla ogrzewania
jest to klasa A+ z uwagi na wysokie współczynniki sezonowej efektywności SEER/SCOP.

Bardzo małe wibracje i wysoką kulturę pracy zapewniają zastosowane w tym modelu sprężarki rotacyjne DC Twin. Jednostka zewnętrzna posiada wbudowany tryb cichej pracy.
Nowa jednostka z uwagi na stosunkowo nieduże gabaryty umożliwia estetyczny montaż samego agregatu w obrębie balkonu czy elewacji budynku. Nowości w ofercie klimatyzacji MHI to świetny design, klimatyzator z wysoką kulturą pracy i oczywiście możliwości konfiguracyjne jak programator tygodniowy czy sterowanie
żaluzjami. Do wyboru producent oferuje 3 warianty kolorystyczne biały, biało-czarny oraz tytanowy.

Klimatyzatory kanałowe są dostosowane do efektywnego działania z Systemem Niezależnej Dystrybucji Powietrza SNDP czyli nowoczesnym systemem klimatyzacji strefowej bazującym na technologii inwertorowej w połączeniu z VAF (Variable Air Flow – zmienny przepływ powietrza). System może klimatyzować indywidualnie sterowane pomieszczenia (od 2 do 8).

Idealny do biurowców i apartamentowców

Klimatyzacja Multi-Split idealnie sprawdzi się w miejscach z rozbudowanymi pomieszczeniami wymagającymi utrzymania odpowiedniej, komfortowej temperatury powietrza jak biura, apartamenty, mieszkania. Klimatyzatory zapewnią komfortowe warunki pracy i relaksu w domowym zaciszu przy jednoczesnym niedużym zużyciu prądu.

Do pobrania

Może zainteresuje Cię także...